Sebzelerin Mucizeleri

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Savaş Akçadağ
Sebzelerin Mucizeleri uygulaması Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz faydalı bir uygulama.

Sebzelerin Mucizeleri uygulaması Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz faydalı bir uygulama.

Doğanın bizler için hazırladığı mucizelerden haberiniz var mı? Hangi bitkilerin neye iyi geldiğini biliyor musunuz? Hangi sebzeler ya da meyveler bize ne gibi faydalar sağlar. Bu mükemmel uygulama siz bu gibi soruların cevaplarını oldukça açıklayıcı bir dil ile anlatacak.

Uygulamanın son derece kolay kullanım özelliğine sahip olan mükemmel menüsünde soğanın faydaları, havucun faydaları, domatesin faydaları, cevizin faydaları, fasulyenin faydaları, üzümün faydaları, sap kerevizin faydaları, çin lahanasının faydaları, incirin faydaları, patatesin faydaları, patlıcanın faydaları, avokadonun faydaları, armutun faydaları, greyfurt ve portakalın faydaları, zeytinin faydaları gibi bir çok konu başlığı bulacak ve bu başlıklardan incelemek istediğinizi tıklayarak açacak, bu bitkilerin vücudumuza sağladığı faydaları öğrenmeye başlayacaksınız. Sağlıklı yaşayarak bir çok hastalıktan korunmanızı sağlayacak olan bu mükemmel uygulama, Android işletim sistemli olan tüm cihazlarınız için tamamen ücretsizdir.

Daha Fazla Göster
Sebzelerin Mucizeleri indir